Michał Golec 2016


Golec a.k.a „Strefa marzeń” podsumowuje rok 2016 edeitem, gościnnie Ralfi. Większość nagrywek z wrocławskiego streetu, znajdą się też klipy z Barcelony.

SKNY PLASTIC/ALU PEGS

pegi skny

SKNY PLastic/Alu pegs ponownie dostępne, dostępne w wersjach 100 i 110mm a do tego wymienne nakładki! Trochę czasu zajęło mi ogarnięcie tematu, wszystko przez niefortunny upadek i połamaną rzepkę. Niedługo czeka mnie zabieg wyjęcia drutów z kolana, myśle że na początku stycznia uda mi się wrócić na rower. Po tylu latach siedzenia w bmxie mam […]

Czytaj całość

Buźka-felerna rzepka

rzepka

Pierwszego maja wychodzę na bmx-a, żeby sobie coś ponagrywać na streecie a tu nagle trach. Trafiam do szpitala z poprzecznym złamaniem rzepki wraz z odłamkami, na drugi dzień następuje zespolenie rzepki popręgiem Webera (druty) i operacja pod narkozą od pasa w dół. Pierwszego czerwca trafiłem do kontroli, więc minęły zaledwie cztery tygodnie. Wizyta u ortopedy, […]

Czytaj całość

SKNY FRIENDS- CZARNY

Czarnego poznałem na Skateparku przy Placu Wolności, wpadł wtedy z ekipą z Zielonej Góry/ Nowej Soli. Na stałe zagościł we Wrocławiu podczas studiów, wtedy to się dopiero zaczęło. Dużo czasu spędzaliśmy na rowerach jak i poza. Pamiętne wyjścia do Bezsenności rozpoczęciem flaszki Żubrówki, harpagan z harpaganem od razu się dogadał :D Czarny obecnie mieszka, pracuje i śmiga w Portugalii.

Tomasz Hanuszewicz a.k.a Granat w SKNY FRIENDS

granat-50-50-strona

Tomasz Hanuszewicz dołącza do SKNY FRIENDS, z Wrocławską sceną związany od wielu lat. Dwadzieścia cali towarzyszy mu od kilkunastu lat, zanim zacząłem swoją przygodę z bmxem Granat już śmigał, jak widać zajawka towarzyszy mu do tej pory.

Czytaj całość

Wojtek Issel w SKNY FRIENDS

issel-strona-1

SKNY Friends zasila nasz ziomek Wojtek Issel, we Wrocławiu gości już od jakiegoś czasu gdyż studiuje tutaj i wkręcił się w lokalną ekipę. Chłopak z mega charyzmą, ostro nakręca do jazdy!

Czytaj całość

BUŹKA bike check

rower-3

Odświeżony rower Buźki na częściach SKNY, sprocket Logo (black/silver), pegi SKNY Plastic/Alu oraz prototypowy mostek topload SKNY.      

Czytaj całość