SKNY PLASTIC/ALU HUBGUARD

skny-plastic-alu-hubguard

Lada moment na sklepach pojawi się SKNY Plastic/Alu hubguard montowany na tylnią piastę, cena to 85zł. Całą specyfikacje znajdziecie w dziale produkty.

Czytaj całość

SKNYBMX: LEWAR – Written for the drawer


Po długiej nieobecności wracamy na nasz kanał z nowym editem Lewar- Written for the drawer. Materiał nagrany w dużej mierze na wrocławskim streecie, oceńcie sami i puszczajcie dalej w świat. Pozdro, Buźka!

SKNY PLASTIC/CRMO PEGS

skny-plastic-crmo

Niedziela wieczór zasiadam do posta patrzę a od ostatniego minął ponad rok. Chwila konsternacji i zastanawiasz się ocb w tym wszystkim? Mianowicie to co sobie zawsze powtarzałem, czas wszystko zweryfikuje, byłem jestem w tym i będę. Dla mnie bmx to nie tylko, chwila, zajawka a coś co wykreowało moje życie, poglądy, zachowania. Pegi plastic/crmo testowane […]

Czytaj całość

Uzupełnienie asortymentu na BMXLIFE.PL

UZUPEŁNIENIE BMXLIFE

Uzupełniliśmy asortyment w postaci zębatek i pegów na bmxlife.pl. Dostępne są ponownie SKNY SWAG w czterech wersjach kolorystycznych oraz pegi SKNY PLASTIC/ALU 100 i 110mm. Do tej pory środek pegów był w kolorze srebrnym, do końca lipca powinny się pojawić czarne, czerwone, złote oraz niebieskie wkłady.

Czytaj całość

Michał Golec 2016


Golec a.k.a „Strefa marzeń” podsumowuje rok 2016 edeitem, gościnnie Ralfi. Większość nagrywek z wrocławskiego streetu, znajdą się też klipy z Barcelony.

SKNY PLASTIC/ALU PEGS

pegi skny

SKNY PLastic/Alu pegs ponownie dostępne, dostępne w wersjach 100 i 110mm a do tego wymienne nakładki! Trochę czasu zajęło mi ogarnięcie tematu, wszystko przez niefortunny upadek i połamaną rzepkę. Niedługo czeka mnie zabieg wyjęcia drutów z kolana, myśle że na początku stycznia uda mi się wrócić na rower. Po tylu latach siedzenia w bmxie mam […]

Czytaj całość

Buźka-felerna rzepka

rzepka

Pierwszego maja wychodzę na bmx-a, żeby sobie coś ponagrywać na streecie a tu nagle trach. Trafiam do szpitala z poprzecznym złamaniem rzepki wraz z odłamkami, na drugi dzień następuje zespolenie rzepki popręgiem Webera (druty) i operacja pod narkozą od pasa w dół. Pierwszego czerwca trafiłem do kontroli, więc minęły zaledwie cztery tygodnie. Wizyta u ortopedy, […]

Czytaj całość

SKNY FRIENDS- CZARNY

Czarnego poznałem na Skateparku przy Placu Wolności, wpadł wtedy z ekipą z Zielonej Góry/ Nowej Soli. Na stałe zagościł we Wrocławiu podczas studiów, wtedy to się dopiero zaczęło. Dużo czasu spędzaliśmy na rowerach jak i poza. Pamiętne wyjścia do Bezsenności rozpoczęciem flaszki Żubrówki, harpagan z harpaganem od razu się dogadał :D Czarny obecnie mieszka, pracuje i śmiga w Portugalii.

Tomasz Hanuszewicz a.k.a Granat w SKNY FRIENDS

granat-50-50-strona

Tomasz Hanuszewicz dołącza do SKNY FRIENDS, z Wrocławską sceną związany od wielu lat. Dwadzieścia cali towarzyszy mu od kilkunastu lat, zanim zacząłem swoją przygodę z bmxem Granat już śmigał, jak widać zajawka towarzyszy mu do tej pory.

Czytaj całość